Założyciele kancelarii prawniczej

Założyciele

Janusz Kelmer

Janusz Kelmer

Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie gospodarczym, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (1990 rok), w roku 1993 obronił pracę doktorską. Udziela profesjonalnej pomocy przedsiębiorstwom w sprawach związanych z ochroną tajemnicy przedsiębiorstwa, konfliktami w spółce, prawem pracy i wieloma innymi kwestiami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Posiada encyklopedyczną wiedzę na temat polskiego prawa gospodarczego i profesjonalne podejście do klientów.

Mariusz Kelmer

Mariusz Kelmer

Mający za sobą wiele udanych spraw adwokat specjalizujący się w sprawach rodzinnych, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (1991 rok). Udziela wysokiej jakości pomocy prawnej w sprawach związanych z rozwodem, separacją, alimentami i spadkiem.

Klienci korzystający z jego usług mogą mieć pewność, że uzyskają najlepszą możliwą reprezentację w sądzie, dzięki której sąd przychyli się do ich roszczeń.

Mateusz Nowak

Mateusz Nowak

Doświadczony i uznany adwokat, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (1992 r.).

Jego kompetencje obejmują prowadzenie spraw z szeroko pojętego prawa karnego, w tym między innymi obronę w sprawach o wykroczenie oraz reprezentację w sprawach o warunkowe przedterminowe zwolnienie oraz odroczenie i przerwę w wykonaniu kary.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dedykimm/domains/kelmer.pl/public_html/content/head1.php:1) in /home/dedykimm/domains/kelmer.pl/public_html/content/page.php on line 8
Nie ma takiej strony - Kancelaria Prawnicza Mariusz Kelmer i Partnerzy Kancelaria Prawnicza Mariusz Kelmer i Partnerzy Sp. k
Przykro mi. Nie ma takiej strony